Kyäni Sunset Faydaları Nedir ?

Takviye edici gıdaların biyolojik olarak kullanılabilirliğini arttırmak için Kyani bilinçli olarak suda çözünen vitaminler ile yağda çözünenleri ayırmıştır. Sonuç Kyani Sunset olarak adlandırılan jel kapsüldür.

Biyoyararlanım ve emilimi en üst düzeye çıkarmak için akşam alınan Sunset Vahşi Alaska somon balığı da dahil olmak üzere vahşi balık yağlarından üretilen Omega3 takviyesi özel bir kombinasyonudur.

Sunset ayrıca A, D ve E vitaminlerini içerir. Bu besinlerin çoğu vücudun hayati sistemler için güçlü, iyi kanıtlanmış bir koruma sağlayabilir. Kyani Sunset Omega 3 içeriğindeki EPA ve DHA kalbin normal işlevine katkıda bulunur.

D vitamini normal kemik ve kas fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur.

A vitamini normal cilt bakımına katkı sağlamaktadır.

90 adet yumuşak jel kapsül içeren bir şişeyle sunulur.

Kyäni Sunset, somon balığı ve vahşi balık yağlarından elde edilen EPA – DHA, A Vitamini, E Vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamininin uygun bir kombinasyonunu içerir. Omega 3 vücudun üretemediği, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için dışarıdan alınması zorunlu bir yağ asididir.

Yalnızca yağda çözünen besinlerden oluşan Sunset, en yüksek biyo yararlanım ve emilim için akşam kullanımı için tasarlanmıştır.

Kullanım Bilgisi: 4-10 yaş gurubu çocukların günde 1 kapsül, 11 yaş ve üzeri bireylerin ise günde 3 kapsül olmak üzere akşam yemekleri ile birlikte almaları tavsiye edilir.

Kyani Sunset

Kapsülündeki jelatin sadece balık kıkırdağından elde edilmiş olup domuz ya da sığır kaynaklı jelatin içermez.

Kyani’nin diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi Sunset’in de helal sertifikası vardır.

Ayrıca tüm ürünlerin ilgili bakanlık (ülkemizde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ) tarafından verilen izin belgeleri mevcuttur.

Kyani Sunset Japonya’da 2015 ve 2018 yılında Monde Selection seçimlerinde kategorisinde yılın en iyi ürünü (Grand Gold Quality Award) ödülünü kazanmıştır.

Dengeli Lipid Besin

90 adet yumuşak jel kapsül içeren bir şişeyle sunulur.

Kyäni Sunset, somon balığı ve vahşi balık yağlarından elde edilen EPA – DHA, A Vitamini, E Vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamininin uygun bir kombinasyonunu içerir.

Omega 3 vücudun üretemediği, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için dışarıdan alınması zorunlu bir yağ asididir. Yalnızca yağda çözünen besinlerden oluşan Sunset, en yüksek biyo yararlanım ve emilim için akşam kullanımı için tasarlanmıştır.

Nitro Plus‘ın Nitro FX ten farkı ise daha etkili ve yoğun bir formulasyon olmasıdır. İçerisinde Co-enzim Q10, Magnezyum, Çinko, Korm ve Niasin içerir.

Nitro Plus bu özelliklerinden dolayı yoğun tempoda çalışanlar, aşırı mental efor sarfedenler, stres altında çalışanlar, fiziksel efor sarfedenler ve sporcular için geliştirilmiş özel bir üründür.

Kullanım Bilgisi:
4-10 yaş gurubu çocukların günde 1 kapsül, 11 yaş ve üzeri bireylerin ise günde 3 kapsül olmak üzere akşam yemekleri ile birlikte almaları tavsiye edilir.