Kyäni Nitro Fx Faydaları Nedir ?

Kyani Nitro Ailesi, Kyani firmasının en özel ürünüdür diyebiliriz!

Kyani Nitro FX, vücudun doğal Nitrik Oksit (NO) üretimini artıran noni konsantrenin özel bir karışımıdır. “Yaşam Molekülü” olarak da bilinen Nitrik Oksit, vücudun her hücresini onarır.

1998 yılında üç bilim adamına, çığır açan “kardiyovasküler sistemde bir sinyal molekülü olarak Nitrik Oksit” adlı bilimsel keşifleri için Nobel Ödülü verildi.

1992 yılında “Science“ bilim dergisi onu, “Yılın Molekülü” olarak ilan etti ve Nitrik Oksit, 1998 yılındaki Nobel’den bu yana “Hayat Molekülü” olarak anılır olmuştur.

Nitrik Oksit, kimyasal formülü N-O olan bir gazdır. Hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir.

Nitrik Oksit vücutta çokça bulunur, fakat bu düzensiz ve kısa ömürlüdür, dolayısı ile sürekli yenilemek gerekir.

Bu Morinda citrifolia (Noni meyvesi) gibi bitkilerde bulunan nitrat olarak bilinen maddelerden etkin bir şekilde üretilebilir.

Nitrik Oksit

vücutta çokça bulunur ve 24-26 yaşlarına kadar vücutta maksimum düzeyde salgılanır. Bu yaşlardan sonra salınım seviyesi azalır ve yaşlanma süreci başlar.Bu süreci tersine çevirebilmek içinse nitrik oksit salınımını sürekli yenilemek gerekir.
Kyani Nitro FX sentetik bir nitrik oksit değildir. Mideye inen noni ekstresi mide asidi ile reaksiyona geçerek nitrik oksit salınımı sağlanır.

Böylelikle vücudun doğal yollardan nitrik oksit üretmesi sağlanmış olur.
Vücut kullanacağı nitrik oksidi alır, geri kalanını ise idrar ve ter ile dışarı atar.

Dolayısıyla (bazı cinsel performans ilaçları ve dil altı hapları gibi) sentetik nitrik oksitlerin fazla ya da bilinçsiz alınmasıyla birlikte görülebilen tüm yan etki ve kötü sonuçlardan korunulmuş olur…


Kullanım Şekli:

Verilen damlalıkla 1 ml (20 damla) ürünü dilinizin üzerine günde 3 kez uygulayın. 1 ml yaklaşık 20 damladır.