Fleuresse Eye Crème nasıl kullanılır, içeriği nedir, faydaları nedir?

Fleuresse Göz Kremi, doğal oluşumlu bitkisel ürünleri hassas bir kremde birleştirerek cildinizin şişkinlikleri ve göz altındaki koyu halkaların görünümünü azaltma becerisini destekler.

Fleuresse Göz Kremi ,cildinizdeki koyu halka görünümünü ve şişliğini azaltmaya yardımcı olmak için doğal oluşumlu bitkiselleri hassas bir kremde kullanır.

Bu özel formül, ince çizgileri pürüzsüzleştirmek,kırışıklıkları azaltmak ve gözlerinize parlak,keskin ve zamansız bir görünüm kazandırmak için gerekli nemi sağlar.

Göz Kremi Faydaları

Göz Kremi de dahil olmak üzere, bütün Fleuresse ürünlerindeki içerikler, Fleuresse Complex-İsviçre Elması kök hücre özütü, Noni meyvesi özütü, kozmetik derecede yaban mersini özütü ve tokotrienoller içermektedir.

1) İsviçre Uttwiler Elması kök hücre özütleri, cildinizin kök hücrelerini daha çok çalışmak ve daha uzun süre yaşamak için harekete geçiren büyüme faktörleri ve sinyal molekülleri içerir. Bu, çevresel zararlı etkilerden geliştirilmiş biçimde koruma, cildin yenilenmesi ve hasarlı cildin tamiri şeklinde açıklanabilir.

2) Noni meyvesi özütü, Nitrik Oksit üretimini arttırarak sağlıklı kan dolaşımını sağlar. Yeterli dolaşım, cildi içten beslemek için besinlerin verilmesine yardımcı olur ve aynı zamanda gözenekleri açar ve cildin Göz Kremi içindeki aktif maddeleri emmesini sağlar.

3) Kozmetik-derecede yaban mersini özütü cilt koruması sağlar ve kuvvetli antioksidan görevi görür.

4) Tocotrienoller güçlü lipid antioksidan özelliklerine sahip güçlü bir E Vitamini biçimidir. Cilt, su dizisi ve lipid tabakaları içerdiği için, cildi koruyan ve besleyen iki antioksidan çeşidini de içermesi gereklidir.

Yaşınız ilerledikçe, cildinizdeki kollajenin kalitesi de düşüş göstermektedir. Göz Kremi, çoklu peptitler içerir. Peptitler, doğal olarak ciltte bulunur ve kollajen oluşumu için öncüler olarak hareket ederek yapısal bütünlüğün korunmasına yardımcı olur.